ברכת דיקן בית ספר אריסון למנהל עסקים

פרופ' דב פקלמן


 

בית ספר אריסון למנהל עסקים מתברך בסגל אקדמי בעל מוניטין בינלאומי במגוון תחומים ובמיוחד במימון ובשיווק. בית הספר, שהוקם כמעט בו זמנית עם הקמת המרכז הבינתחומי, גדל בקצב מואץ הן במספר התלמידים והן במספר החוקרים ומרצים.

בית הספר אריסון מציע תכניות לימודים מתקדמות לתואר ראשון ושני, הן בעברית והן באנגלית. התלמידים יכולים להתמחות במגוון של תחומים כמו שיווק, מימון, חשבונאות, חדשנות, יזמות, יעוץ ואסטרטגיה.
פרופ' צבי אקשטיין, דיקן בית הספר
תכניות הלימודים של בית הספר הן חדשניות, עדכניות ומובילות. ברוח בתי הספר המובילים בעולם, תכניות הלימודים מאזנות ומשלבות בין ידע לכלים, מחקר ומעש, תיאוריה ומציאות. הרמה הגבוהה של התכניות אינה נגזרת רק מאיכותם של החוקרים והמרצים, אלא גם מזו של הסטודנטים שאינם רק בעלי נתונים גבוהים אלא גם בעלי ניסיון עסקי.

מטרתנו היא להקנות לסטודנטים את מירב הכלים הנדרשים בעולם העסקי, בשירות הציבורי או בעתיד אקדמי. אנו קשובים לסטודנטים ולסביבה העסקית והופכים את ההוראה לחוויית חיים בלתי נשכחת ומאפשרת לצעיר הלומד למצות את היכולות שלו ומעניקה תקופה מעניינת ונעימה.

בית ספר אריסון הפך למרכז בינלאומי של פעילות מחקרית לא רק בזכות המוניטין הבינלאומי של הסגל הקבוע שלו אלא גם בשל איכותם היוצאת מן הכלל של החוקרים המתארחים בו באופן סדיר. תרמו לכך גם הסמינרים, סדנאות והכנסים הבינלאומיים המתארחים בקמפוס לעיתים תכופות, כמו למשל "Marketing in Israel", "Caesarea's SEI Summer Finance Conference" ו- "Arison School of Business Summer Events".

לבסוף, ברוח המייסד ונשיא המרכז, פרופסור אוריאל רייכמן, תכניות הלימודים שמות את התלמיד במרכז ומקנות לו ולה את תשומת הלב לה הם ראויים. תשומת לב זו מאפשרת לסטודנטים להתמודד עם תכנית תובענית גם כאשר הם עושים זאת (כמו בתואר השני) במקביל לעבודה סדירה.


 

בברכת הצלחה,

פרופ' דב פקלמן
דיקן בית ספר אריסון למנהל עסקים