איילת בן עזר - גבריאל בהרליה.jpg

סטודנטיות וסטודנטים יקרים


מאז הקמתו בשנת 1994, הגישה המאפיינת את המרכז הבינתחומי הרצליה היא ההתייחסות אל הסטודנטים והסטודנטיות כאל שותפים, הנמצאים במרכז העשייה האקדמית.

המרכז הבינתחומי הוא מוסד אקדמי מוביל ופורץ דרך, וזאת בזכות השילוב המנצח של הקשר האיתן עם הסטודנטים, הבינתחומיות המובנית בתכניות הלימוד, הפיתוח המתמיד של דיסציפלינות חדשות, המצוינות המחקרית והחדשנות בהוראה.


המרכז הבינתחומי הוקם למען הסטודנטים כאשר כנר לרגלינו ניצב העיקרון לפיו הסטודנט במרכז, והכל נבנה סביבו ובשבילו. אנו מחויבים לקשר ישיר עם הסטודנטים, ליחס אישי, לשביעות רצון, לשירותים חדשניים, למתקני הוראה ברמה הגבוהה ביותר ולמדיניות הדלת הפתוחה לפיה כלל אנשי הבינתחומי זמינים ונגישים לכל הסטודנטים. 


אנו פועלים כל העת לשדרג, לייעל ולשפר את השירותים הניתנים לסטודנטים החל משלב הרישום והקבלה, דרך הלימודים האקדמיים, החיים החברתיים בקמפוס, מעונות הסטודנטים, סיוע במציאת התמחויות במהלך הלימודים, תעסוקה לאחר התואר וכן שמירה על קשר מתמשך עם הבוגרים. 

לצד הלימודים האקדמיים הסטודנטים שלנו נהנים משפע של הזדמנויות: תכניות יזמות המאפשרות לפתח ולהגשים כל חלום, פרויקטים למען הקהילה, תכניות מחקר להתפתחות אקדמית, פעילויות חברה ותרבות מעשירות, תכניות מצטיינים, היכרות עם סטודנטים מרחבי העולם, מפגשים ושיתופי פעולה עם מרצים מובילים, טיפוח כישורי למידה, רשת חברתית ומקצועית ועוד. כל ההזדמנויות לפניכם - רק תבחרו. כסטודנטים תקבלו כאן את ההשכלה המיטבית במהלך לימודיכם, ויחד עם זאת נצייד אתכם במגוון כלים חיוניים להתמודדות עם אתגרי ה״עולם החדש": חדשנות, יזמות, יצירתיות, גמישות, ציונות ותרומה לקהילה.

אני שמחה שבחרתם להתחיל את דרככם בעולם האקדמיה יחד איתנו ומברכת על הצטרפותכם  למשפחת הבינתחומי.


ד״ר איילת בן עזר

מנכ"לית וסגנית נשיא