מבנה מנהל ההוראה

שם​תפקיד / תחומי אחריות​טל'​מייל​
​שיר שהרבני חדד
Shir Sharabani

ראש מנהל הוראה09-9527252​shirs@idc.ac.il​
נועה כהן פנצר
Noa Cohen Panzer​
- סגנית ראש מנהל הוראה
- תואר שני בית הספר לפסיכולוגיה
- לוח בחינות של כלל הקמפוס

09-9527965​conoa@idc.ac.il
גלית קורן
Galit Koren​
- מסלולי חשבונאות בית הספר למנהל עסקים, לרבות שנת השלמה בחשבונאות
- משכורות סגל הוראה מן החוץ
- עוזרי הוראה
- דו"ח מל"ג
- פרויקטים משתנים
09-9602702​gkoren@idc.ac.il
אושרית חבקין
Oshrit Havkin​
- בית הספר למשפטים שנה א'
- בית הספר למשפטים שנה ד'
- סמינריונים משפטיים
- תוכנית מצטיינים  
- תוכנית צבי מיתר
- LLM​

09-9527316​ohavkin@idc.ac.il
מיכל דודי-מצא
Michal Davidi​
- בית הספר למשפטים שנים ב'-ג'
- קורסים מרוכזים
- מקראות וקבצי חקיקה
- קורסי בחירה משפטיים
09-9527616​mdavidi@idc.ac.il
רונה שיבר ברקת
Rona Shiber Bareket​
- בית הספר לממשל תואר ראשון מסלול בינלאומי
- בית הספר למשפטים תוכנית משפט ממשל שנים א-ד
- קליניקות בית הספר למשפטים
09-9527328rona.shiber@idc.ac.il
רינת זילברשטיין
Rinat Zilbershtein​
- תואר שני התנהגות ופיתוח ארגונים מסלולים ישראלי ובינלאומי
- היחידה ללימודים כלליים כולל ישראל בלב
- קורסים בינתחומיים ופעילויות קהילתיות
- לימודי אירופה
- תכנית רבין
09-9527604​rinat.zilbershtein@idc.ac.il
הילה שלף
Hila Shelef​
- בית הספר לכלכלה לרבות תוכנית דוח חוגי כלכלה בינלאומי
- בית הספר לקיימות
09-9527216​hshelef@idc.ac.il
ליאת מרציאנו
Liat Marciano​
- בית הספר למנהל עסקים מסלול בינלאומי לרבות דו חוגי מנהל עסקים
- בית הספר לממשל תואר שני
- בית ספר אלדסון ליזמות לרבות תוכנית ZELL​

09-9527607​lmarciano@idc.ac.il
חן סגל אביב
Chen Segal Aviv​
- בית הספר לממשל תואר ראשון, מסלולים ישראלים
- תוכנית ארגוב מטעם בה"ס לממשל
09-9527652​chen.segal@idc.ac.il
יוליה גולדברג
Yulia Goldberg​
- בית הספר למנהל עסקים מסלול ישראלי לרבות מסלול דו חוגי
- פרויקט נובה
09-9602747​yulia.goldberg@idc.ac.il
שרה קוזוקרו
Sara Kozokaro​
- בית הספר למדעי המחשב תואר ראשון ושני
- מכינות
- אולפן עברית
- חשבוניות סגל הוראה מן החוץ​

09-9527206​skozokar@idc.ac.il
מיטל שרף גולדשטיין
Meital Sherf Goldstein​

- בית הספר לפסיכולוגיה, מסלולים ישראלי ובינלאומי תואר ראשון09-9602869​meital.sherf@idc.ac.il
אלינור רבינוביץ
Elinor Rabinovich​
- בית הספר לתקשורת, מסלולים ישראלי ובינלאומי תואר ראשון ושני
- משובי סגל הוראה
09-9527602​Elinor.rabinovich@idc.ac.il